Girişimcilik ve Yatırım görüşleri

Girişimcilik ve Yatırım görüşleri

Merhaba sevgili okuyucu ;

Umarım sende herkes gibi para veya ekonomi konularında tereddüte düşüyorsundur. İşte bu makale senin için yazıldı. Öncelikle sana birkaç önerim olacak… Eğer sende para kazanmak istiyorsan ilk olarak yeteneğini öğrenmelisin. Örneğin; yazmayı sevebilirsin, çizmeyi veya boyamayı sevebilirsin, resim çekmeyi sevebilirsin ve daha bir çok aktivitede başarılı olabilirsin. Eğer yeteneğini öğrenirsen sende para kazanmaya başlayabilirsin. Sonuçta çağımız olan internet ve elektronik çağda her tür iş bulmak artık çok kolay. Sana yeteneğinle ilgili birkaç fikir sunacak olursam;

Resim çizebiliyorsan, NFT dünyasına adım atabilirsin veya çizdiğin resimleri satabilirsin (ART Web ve Etsy’ye bir göz at derim :D)…  Eğer sesin güzel ise ve bunu kullanmak istiyorsan seslendirmen olmak için çabalayabilirsin (bu biraz zor bir yol ama çalışırsan elbette başarırsın)… Eğer yazmayı seviyorsan bundan da para kazanabilirsin, en kolay örneği verecek olursam;  “İyiMakale” sitesine başvurarak sende makaleler yazıp satabilirsin. Bunlar milyonlarca iş fikirlerinden sadece birkaçı… Daha fazla bilgilenmek istiyorsan araştırmaya başla. Ne duruyorsun? Youtube’dan, Google’dan, kitaplardan,çevrenden,ablandan/abinden, babandan, annenden, herkesten bilgi alabilirsin. Unutma sevgili okuyucum… İşe atılıp para kazanmayı istiyorsan bu günden geci yok, azimli bir şekilde adım atmalısın. Adım ata ata hızlı yürümelisin. Hızlı yürüye yürüye koşmalısın ve hedefine olabildiğince erken ulaşmalısın.

Evet bu belki bir makale olabilir, fazla dikkate almayabilirsin. Lakin senin bunu her okuduğunda benim gönlüme dokunduğunu unutmanı istemem… Eğer hazırsan seni daha fazla tutmayacağım. Haydi git ve hedeflerini belirleyerek işe koyul.

HOŞÇAKAL 🙂

“Girişimcilik ve Yatırım görüşleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın