Güvenilir Evde Paketleme İşi

Başlıklar

Güvenilir Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu anlamda hem gündüzleri hafta içleri çalışarak akşamları ve hafta sonları ek gelir elde etmek isteyen kişiler, hem de ev hanımları ve çalışmayan kişiler, bu özel fırsattan yararlanabilmektedir. Evde paketleme işi oldukça kolay bir iş olmasının yanında günde yalnızca birkaç saatinizi ayırarak ek gelir elde etmenizi ya da çalışmıyorsanız ev ekonomisine katkıda bulunmanızı sağlayabilir.

Buna göre evde paketleme işini dizi veya film seyrederken kolayca yapabilir ve günüm geri kalanında farklı işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Güvenilir evde paketleme işi bulmak için ise internetten bulacağınız farklı firmalara başvuru yapabilir ya da telefon numaralarını arayarak gerekli bilgilerinizi iletebilir ve iş için başvurmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Güvenilir Evde Paketleme İşi
Güvenilir Evde Paketleme İşi

Evde Paketleme İşi Olarak Ne Yapılabilir?

Evde paketleme işi olarak yapılabilecekler asıl olarak oldukça geniş bir hazneyi kaplayan bir konudur. Bu anlamda pek çok üretici ve dağıtımcı firma ya da satıcılar, farklı kişilere iyi ücretler karşılığında evde paketleme iş imkanı sunmaktadır. Evde paketleme işi yapmak için is öncelikle bu firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Farklı firmaların bünyesinde sunulan evde paketleme işleri asıl olarak oldukça kolay bir şekilde yapılabilmesinin yanında harcanan zamana göre iyi miktarda ücret vermektedirler. Evde paketleme işleri ise şu şekilde sıralanabilirler;

 • Sabun paketleme
 • Kalem paketleme
 • Çivi paketleme
 • Maske paketleme
 • Tişört ve kıyafet paketleme
 • Nişan şekeri ve kuruyemişi paketleme
 • Çorap paketleme
 • Çiçek paketleme
 • Galoş paketleme
 • Terlik paketleme
 • Anahtarlık Paketleme
 • Kulak Çubuğu Paketleme

Bunlar dışında kalan işler ise paketleme işi olmasalar da evde kolayca yürütülerek para kazanabileceğiniz işler arasında sayılabilir. Bu anlamda tişört baskısı işi, el işleri, yazarlık, sosyal medya işleri, kapı süsü yapma işi ve telefon kılıfı süsleme işi sayılabilir. Bu işler de evde yapılmaktadır ancak farklı alanlara hitap ederler.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar arasında oldukça adını duyurmuş olanların yanında küçük firmalar da bulunmaktadır. Bu anlamda her türlü farklı firmanın evden çalışacak ve aynı şekilde paketleme ve sunma alanında işlev görecek elemanlara ihtiyacı olduğunu söylememiz mümkündür. Evde paketleme işi veren firmalar ise şu şekilde listelenebilmektedir;

 • Tekstil firmaları
 • Davetiye ve nişan-düğün şekeri firmaları
 • El işi firmaları
 • Hediyelik eşya firmaları
 • Kargo firmaları
 • Etiket firmaları
 • Matbaa firmaları
 • Plastik ve karton firmaları
 • Mandal firmaları
 • Ev eşyası firmaları

Bu firmaların her birine ulaşabilmek adına tarayıcınız üzerinden evde ek iş imkanı veren firmalar veya evde paketleme işi veren firmalar yazabilir, çıkan firmaların internet sitelerinden başvuru formlarını doldurabilir veya kayıtlı telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Evde Paketleme İşine Nasıl Başvurulur?

Evde paketleme işi veren firmalardan birini bulduktan sonra başvuru yapmanız oldukça kolaydır. Bu anlamda telefon numarasını kullanarak arayabilir veya aynı şekilde internet üzerinden başvuru formunu doldurabilir ya da başvuru metniniz olan bir mail gönderebilirsiniz.

Bu işi veren firmalar zaman zaman başvurulara dönme konusunda geç kalabilmektedir. Bunun sebebi ise direkt olarak oldukça fazla adayın olmasının yanında bu firmaların fazla iş alması olacaktır. Buna göre başvurunuzu yaptıktan sonra bir süre beklemeniz gerekebilir.

Aynı şekilde internetten başvuru ve telefon numarası ile başvuru seçenekleri arasında telefonla arayarak başvurmak daha güvenli ve kesin olmasının yanında size olacak geri dönüşü de kontrol altına aldığı için daha çok tercih edilmektedir. Buna göre birçok aday, internet üzerinden aldıkları ve bu firmalara ait olan telefon numaralarını arayarak başvuru süreçlerini başlatmaktadır.

Evde Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde paketleme işi veren firmalar, telefon numaraları üzerinden ya da internet ilanları veya web siteleri aracılığıyla ulaşma imkanı tanımaktadırlar. Buna hitaben de adaylar genellikle telefon ile ulaşmanın daha kesin bir çözüm olduğunu düşünmektedirler. Buna göre telefon aracılığıyla ulaştığınız firmalar, direkt olarak bir görevli ile konuşabildiğiniz ve geri dönüş olasılığı daha kesin olan firmalar olacaktır. Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ise İŞKUR üzerinden ulaşılabilmektedir.

Bu telefon numaralarını arayarak veya internet üzerinden başvuru sağlayarak kolayca bir evde paketleme işine sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte evde paketleme işi için bir başvuru formu doldurmanız da talep edilebilir. Bu başvuru formu içerisinde kişisel bilgilerinizin yanında iletişim bilgilerinize de yer vermeniz gereklidir.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde paketleme işi yapmak oldukça kolaydır. Evde paketleme işi nasıl yapılır dediğimizde öncelikle bir firma bünyesinde işe girmeniz ve sizden istenen işleri yerine getirmeniz gerekir. Bununla birlikte size sunulan işler için farklı malzemeler de gönderilir. Koli, bant, süsleme eşyaları, ürün ve farklı malzemeler size sunulduktan sonra verilen dizayna uygun olarak paketleme işlerini yürütmeniz ve işler tamamlandıktan sonra firmalara geri vermeniz gerekecektir.

Bunun yanında paketleme işleri genel anlamda ürünün korunması amacıyla yapıldığından paket içerisine yerleştirilen ürünün göze hoş gözükmesinin yanında tamamen korunduğundan emin olmalısınız. Bununla birlikte tamamen paketleme işleminden geçmiş olan ürünleri size verilen koli içerisine koyduktan sonra firmanıza geri vermeniz gerekmektedir. Bununla birlikte haftalık veya aylık olarak ücret almanız mümkün olacaktır.

Evde Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanılabilir?

Evde paketleme işinden ne kadar para kazanılır dediğimizde yaptığınız paketleme işine, haftalık yaptığınız paketleme sayısına ve çalıştığınız firmaya göre aldığınız maaşın da değişebileceğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte her paket için 50 kuruş ya da 1 TL arası bir fiyat sunulabilir. Gündelik olarak yaptığınız işlerle birlikte ayda 1000 TL ve 4000 TL arası maaş alabilirsiniz.

Bunun yanında paketleme işinizin hızını arttırdığınız zamanlar içerisinde gelir düzeyiniz de artış gösterecektir. Bu sebeple de paketleme başına para kazandığınızı söyleyebiliriz. Evde oturarak hızlı ve bir o kadar da kolay ve eforsuz yapacağınız bu işlerden para kazanmak oldukça kolaydır.

Evde Paketleme İşi Yapmak Kolay Mıdır?

Evde paketleme işi yapmak nasıldır dediğimizde kesinlikle kolay olacaktır. Buna göre evde boş geçirdiğiniz vakitleri değerlendirmenize yarayan ancak günlük işlerinizi ve sorumluluklarınızı da aynı anda yönetebileceğiniz evden çalışma alanları içerisinde evde paketleme işleri özellikle tercih edilenler arasındadır.

Bunun sebebi ise herhangi bir zihinsel aktivite ile çaba ya da beden gücü gerektirmemesidir. Evinizden çıkmadan, oturduğunuz yerden günde yalnızca birkaç saatinizi vererek bu işleri yapmanız mümkündür. Tüm bunların yanında güzel bir gelir sağladığı ve ev ekonomisinde katkı yarattığı için özellikler tercih edilmektedirler. Bu sebeple de özellikle ev hanımları, gün içerisinde boş zamanı kalanlar ya da evden çalışmak isteyen kişilerin geneli için oldukça bilinen ve rahat olarak görülen bir iş alanıdır.

Güvenilir Evde Paketleme İşi Nasıl Bulunur?

Bulduğunuz işin güvenilir olduğundan emin olmak için özellikle direkt iletişime geçebilir ya da adını duyurmuş ve kesin olarak işlev gören bir marka ile çalışabilirsiniz. Bunun yanında özellikle İŞKUR gibi bir kurumun evde paketleme işleri vermesi adaylar için büyük bir fırsattır ve kesinlikle güvenilir olacaktır.

TaskPara ile Daha Hızlı ve Kolay Kazanç

Zamanımız kıymetli; zamanını kıymetli gören ve yaptığı işten keyif alan çalışanlar ile birlikte büyümek hepimizin bir tık öne geçmesini sağlayacak bir öncelik. Biz, bizi oluşturacak koşulları sizin için yaratıyoruz; önceliğimiz sizin zamanınızı çalmak değil; çalışırken kendinize zaman açmanızı sağlamak.

4210 üye, 192 toplam görev ve 2359 TL ‘lik ödeme ile Türkiye piyasası için yeni bir soluğuz; ama aynı zamanda yüklenici bir işin başında bulunuyoruz.  Türkiye için yeniyiz ve yenilikçi bir sisteme de sahibiz.  Türkiye’ye farklı bir nefes getirdiğimizi biliyoruz.  Ekibimizden bilgisayar diline kadar her şey en basit ve yalın şekilde düzenlenmiş olup, size kalan tek şey elinizi telefonunuzun ya da bilgisayarının klavyesinde dolaştırmak.

“Güvenilir Evde Paketleme İşi” üzerine 3 yorum

Yorum yapın