HOT Coin Geleceği 2022 , Yükselir Mi?

Başlıklar

HOT Coin Geleceği 2022 , Yükselir Mi?

HOT coin geleceği bu yeni çabalar arasında yer alıyor. Bu makale, HOT Coin’e yatırım yapmak isteyen herkes için çeşitli konularda bilgi sağlayacaktır.

 

Bir yatırım aracına uzun vadeli bir yatırım planlandığını varsayalım. Bu durumda yatırım yapmadan önce yatırım aracının projesini ve çalışma şeklini sağlam bir şekilde anlamak gerekir. Bu yatırımı kripto para piyasasında yapmayı seçtiğinizi varsayalım. Bu durumda, bu pazaryerlerinde başlatılan yeni projeler standart yatırım mallarından farklı bir şekilde çalıştığı için çok dikkatli olmanız gerekir.

Holo Coin, 2018 yılında Hot Coin’in halefi olarak tanıtıldı. Sistemi Holochain olan bu kripto varlık, diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi blockchain teknolojisi kullanılarak üretiliyor.

Temel mimarisi ERC-20 olan bu kripto varlık, merkezi olmayan bir yapıya sahip değil. Bu madeni paranın merkeziyetçi olmaması onu daha güvenilir kılmaz; aksine kontrol edilemediği için diğer yatırım araçlarına göre daha güvenlidir.

Holo’nun yatırımcılarla ilk buluştuğu 2018 yılı, dijital varlıklar için kritik bir yıldı. Sosyal medya platformlarının ve yatırımcıların etkisi ile o dönemde herkes başta Bitcoin olmak üzere çeşitli kripto paraları kullanmaya başladı.

Sonuç olarak, diğer yazılım geliştiriciler blok zincirini kullanarak piyasadaki nakit ile rekabet eden paralar yapmaya başladılar. Yine de bu coinler arasında HOT Coin gibi iyi girişimlere sahip kripto varlıkları zamanla ayakta kalmayı başardı ve yatırımcılarını mutlu etti.

Arthur Brock ve Erick Harris tarafından kripto para endüstrisinin en parlak günlerinden biri olan 2016 ve 2018 yılları arasında üretilen bu dijital varlık, düşük ücretleri ve hızlı transfer süreleri nedeni ile başlangıçta uluslararası para işlemleri için kullanıldı.

Bu makalenin geri kalanında, deneyimli kripto spekülatörleri, diğer kripto para birimlerinin yanı sıra HOT Coin’in fiyatını tahmin ediyor. Ancak daha sonra önemli kripto para borsasına yerleştirilmesi, HOT coin geleceği sorusunu gündeme getirdi. Bu kalemin piyasa değeri ve arzı gibi endişeler hakkında bilgi almak için önce bize ışık tutalım.

 

HOT Coin Ne Kadar 2022

HOT Coin’in ilk üretimi toplamda yaklaşık 178 milyon adet verdi. Yani diğer kripto varlıklarla kıyaslandığında bu dijital varlık önemli bir hacme sahip.

Bu, HOT Coin birimi başına düşük bir fiyatla sonuçlandı. Aslında Ocak 2022 itibari ile HOT Coin’in Türk Lirası cinsinden ortalama maliyeti yaklaşık yedi kuruş.

Bu dijital varlığın birim başına yetersiz değeri, bu madalyonun ilk bakışta değersiz görünmesine neden oluyor. Ancak, tüm HOT coinlerin toplam piyasa değeri şu anda yaklaşık 12 milyar Türk Lirasıdır.

 

HOT Coin Geleceği Ne Olur?

Bu konuda sunduğumuz hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir. Bu nedenle bunu baştan belirtmeliyiz. Bu bölüm yalnızca HOT coin geleceği, performansına ve sektör profesyonellerinin görüşlerine dayalı fiyat tahminlerini içerecektir.

2020-2021’de HOT Coin yükselen bir trend gösterdi ve o yılın nisan ortasında yaklaşık 0.028 TL ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Birçok kripto para yatırımcısı uzun zamandır bu durumu bekliyordu.

Çünkü yaklaşık iki yıldır geliştirilmekte olan bu proje iyi bir yatırım olarak görülmüş ve yatırımcı ilgisi yüksek olmuştur.

Bu kripto varlığının değeri son kötü piyasa sırasında düşse bile, kripto paranın gelecekte daha yüksek seviyelere ulaşması bekleniyor. Nakit hakkında yorum yapan çok sayıda teknik ve temel analiz uzmanı, 2025 yılına kadar değerinin 1 Türk Lirasına ulaşacağına inanıyor.

Bunlar geçmiş verilerden elde edilen tahminlerdir. Sürekli bir boğa piyasası varsa, analistler bu dijital varlığın birkaç Türk lirası değer kazanacağını tahmin ediyor.

 

 

 

Yorum yapın