Volim Bira Nerede Satılır?

Volim Bira Nerede Satılır?

Volim bir bira türü ve alkol oranı 14.4 olan bir fermente alkollü içecektir. Volim bira nerede satılır ve fiyat bilgisi vermeden önce belirtmek isteriz ki alkol oranı diğer bir çok biraların üç katıdır. Volim bira mahallenizdeki Tekel bayilleri dahil bir çok mağazalarda bulabilirsiniz. Volim Bira en çok Migros gibi büyük parekende zincirlerinde bulabilirsiniz.

Volim fiyatlarına yapılan yaklaşık %35’lik zamla birlikte volim bira fiyatı 50 TL’ye yükseldi. 2022 yılı Eylül ayında 24 cl volim 50 TL fiyatla satılmaktadır.

Volim Shot güncel fiatı 50 TL

Alkollü içecek Volim genellikle sabit bir orana sahiptir. Volim’in 250ml’lik şişedeki toplam fiyatı yerden yere değişse de piyasa fiyatı 50 TL civarında.

Volim birayı bir çok market ve Tekel bayillerinde neredeyse aynı fiyata bulabilirsiniz. Volim Bira fiyatı 250ml olanı elbette bir çok farklı fiyatlarda bulabileceğiniz gibi, ortalama 50 TL

Volim bira midede bir şişkinliğe sebep olur mu ?

Volim Bira içtiğinizde benzeri biralar ya da herhangi bir alkollü içecek tükettikten sonra oluşan midede bir şişkinliğe sebep olmaz. Bu nedenle Volim 14.4 kullanmak kişilerin midesine zarar vermemektedir. Volim’in, günümüzde halk arasında daha çok meyve aromalı beyaz şarap kokteyli olarak adlandırılan bu alkollü içeceğin birçok çeşidi bulunmaktadır.

Hangi çeşit Volim bira daha güzel ?

Volim Bira  alkollü içeceğinin hemen hemen hepsinin içeriğinde meyve aromaları bulunmaktadır ve bu da içeceğin çok daha güzel olmasına sebep olmaktadır. Her yaştan tüketicinin damak tadına uygun olabilecek şekilde, Volim biranın birçok çeşidi bulunmaktadır.

Volim bir çeşitleri ve fiyatları hangileri ?

Volim birası, limon, su, şeker ve beyaz şarap gibi belirli  gazlardan oluşan alkollü bir içecektir. Halk arasında onu sevgiyle içen, Volim’e alkollü kokteyl de der.

Volim Meyveli Fiyatları Fiyatı
Volim Karışık Meyveli 50 TL
Volim Karpuzlu 50 TL
Volim Shot Karpuz-Çilek 50 TL
Volim 14.4 Limonlu 50 TL
Volim Elmalı 50 TL
Volim Çilekli 50 TL
Volim Kolalı 50 TL
Volim Shot Vodka İçeçeği Aromalı 50 TL
Volim 14.4 Redbull 50 TL
Volim Enerji İçeceği Aromalı 50 TL

Volim Neyle İçilir ?

Volim ile Redbull karıştırılması sonucunda güzel bir tat çıkmaktadır fakat çarpıntısı olanlara asla önerilmez. Bir başka çeşit olarak da diğer enerji içecekleri karıştırılarak denenebilir. Ancak Volim çeşitleri içerisinde enerji içeceği aromalı Volim içecekleri de bulunmaktadır.

“Volim Bira Nerede Satılır?” üzerine 4 yorum

  1. Migros metro gibi büyük marketlerde var ama bazı tekellerdede gördüm ben var yani tekellerdede büyük tekellerde var genelde

    Cevapla

Yorum yapın