WIN coin nedir

WIN coin nedir

WİN coin nedir konusu piyasada yer edindiği günden beridir akılları karıştıran bir konu oldu.Tron ağına dayalı bir kripto para birimidir. USDT işlem çiftindeki en düşük fiyatlı kripto para olan WİNK’in değerindeki artış, yatırımcıların dikkatini çeken birçok tokenden biriydi.

WİN (WİN) madeni parasının geleceği havada. Bundan dolayı insanlar WiN coin nedir sorusunu irdelemeye başladı. USDT ticaret çiftinde WİNK, en düşük fiyatlı kripto paradır ve kripto para piyasasına dahil olmak isteyen yatırımcılar için popüler bir seçimdir. WİNk, popülaritesi arttığında blok zinciri tabanlı bir oyun platformu olma hedefini belirledi. WIİNk Coin ise, bu blockchain tabanlı oyun ekosisteminin kripto para birimidir ve yatırımcıları için çeşitli avantajlar ve avantajlar içerir.

WİNK COİN NEDİR?

WİN coin nedir sorusuna: Oyuncuların çok sayıda blok zinciri ekosisteminde sosyalleşmesine ve paylaşmasına izin vermek için WİN belirtecini yerel bir dijital varlık olarak kullanan bir oyun platformudur.

WİN coin projesi amacı, geliştiricilerin yüksek kaliteli merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) oluşturabileceği ve kullanıcıların davranışsal madencilik ve diğer teşvik mekanizmaları aracılığıyla aktif paydaşlar olarak platforma aktif olarak katılabilecekleri ve katkıda bulunabilecekleri merkezi olmayan bir oyun ortamı oluşturmaktır.

 

WİN TOKEN NEDİR?

TRON blok zinciri, bir TRC-20 hizmet belirteci olan WİN parasına güç sağlar. Kazanma Gücü, WİN jetonlarını hisseden jeton sahiplerine verilir. WİN belirteci, WİNk platformunda geliştiriciler ve kullanıcılar gibi önemli paydaşların katılımını teşvik etmek içindir. WİN airdrop’ları jeton sahiplerine açıktır. Aşağıda, madeni para için olası uygulamaların kısmi bir listesi bulunmaktadır:

 

l “Winthrop” girişimi aracılığıyla, oyun platformuna bağlı herhangi bir DApps, gelirlerinin bir yüzdesini WİN token sahiplerine dağıtabilir.

l Token sahipleri, platformun yerleşik yönetim sistemini kullanarak gelecekteki büyümelerini ve yönlerini şekillendirebilirler.

l WİN token sahipleri, tokenlerini stake ederek ve kaynakları tüketerek işlem maliyetlerini düşürebilir.

l Ünlü poker turnuvaları veya otomobil eşantiyonları gibi özel etkinlikler, jeton sahiplerine açıktır.

l Önemli kullanıcı tabanlarına sahip oyun ve merkezi olmayan uygulamalar her işlemden kazanç sağlar.

l Doğrudan indirimler, daha yüksek ödemeler veya daha hızlı madencilik oranları, olası avantajlardan yalnızca birkaçıdır.

 

WİNK Projesinin Özellikleri Neler?

l Akıllı bir sözleşme, garanti herkese açık olduğu için oyunun arka ucunu denetleyebilir. Örneğin, çevrimiçi kumarhanelerdeki şeffaflık büyük ölçüde artırılabilir.

l Çoğu oyun, oyuncuların paralarını korumalarını sağlar.

l Oynamak için oyuncular kripto para jetonları ve diğer avantajlarla ödüllendirilecek.

l Sosyal özellikler ve benzersiz olaylar topluluğu cezbedecek.

l TRON ve BitTorrent, hem DApp geliştiricilerine hem de kullanıcılarına yardımcı olmak için tanınmış markalarla ortaklık yapıyor.

Win Coin Geleceği

Yatırımcılar, özellikle 2022’nin ikinci yarısında beklenen fiyat artışıyla Win Coin geleceği beklentileriyle ilgileniyorlar. Kripto para birimi uzmanları da Win Coin’in değerindeki artışı vurguladılar. Bununla birlikte, söz konusu kripto para birimi kısa sürede önemli miktarda ivme kazanmayı başardı.

Başka bir deyişle, Win Coin yatırımcılarının Tron ağı aracılığıyla gelecekteki satın alma ihtiyaçlarının kolayca karşılanacağını öne sürüyor. Win Coin’in hızlı yükselişi esas olarak staking’e bağlanıyor ve bu eğilimin yılın ikinci yarısında da devam etmesi bekleniyor.

Doğru tahminleriyle tanınan Credible Crypto, Win coinin fiyatının yılın ikinci yarısında kabaca %20 artacağını tahmin etti ve bunun bu yıl madeni para değerindeki gerçek büyümeye oldukça yakın olduğunu söylüyor. Bunlara Crypto Crow, Lark Davis, Kaleo Aayush Jindal Walletlnvestor, vb. dahildir.

 

Win Coin Fiyatı

WİN Coin fiyatı şu anda 0.002340 TL’den işlem görüyor. WİNkLink Cash’in günlük işlem hacmi 2.506.103.540 TL olup, işlem hacmi bazında tüm para birimleri arasında 174. sırada yer almaktadır. Son 24 saatte, WİNkLink parasının değeri %0.01 oranında değişti.

Bir kazanç parası. ABD para biriminde 0,00147 ABD doları ne kadar? Önceki yirmi dört saat içinde yüzde küçük bir oranda değişti.

 

“WIN coin nedir” üzerine bir yorum

  1. Faydalı bir makale olmuş, eski ortağım çiftlik kurdu ancak tavuklar bir süre sonra yumurtlamayı bıraktığı için kesime göndermek zorunda kaldı ve şuan için başka işle uğraşıyor tesis of dudumda. Yanlış hatırlamıyorsam 268 tavukla günlük 230tl kazaniyordu… girişimcilere başarılar.

    Yanıtla

Yorum yapın