Hakkımızda

Task Para

HOŞGELDİNİZ!

Task Para, Amerika Birleşik Devletleri Texas eyaletinde yasal olarak kurulan Digital MAM LLC şirketinin bir iştirakı olarak Türkiye Cumhuriyeti’nde faaliyetlerinde bulunmaktadır. Digital MAM LLC bünyesinde yer alan bir çok alt ürün olan Task Para kendine çizmiş olduğu yön çerçevesinde faaliyetlerini 2020 yılı başlarında araştırma-geliştirme çalışmalarına olarak başlamış ve 2021 yılı Mayis ayında çalışmalarını tamamlamıştır.

Task Para ile kendinizi baştan sonra güvende hissedebilirsiniz. Yapacağınız görevler sizler için iyi bir süzgeçten geçirildikten sonra sisteme eklenir. Siz de yapacağınız görevlerde gönül rahatlı ile iştirak edebilirsiniz. Yapacağınız tüm görevler uluslararası yasalara uygun olarak tanımlanmakta. Yapacağınız görevler tamamen net bir şekilde tanımlanmış olacaklar ve bunun dışında çıkılmaması hususunda dikkatli ve özenli olmanız talep edilir.

Kabul edilen görevlerin dışını çıkılmaması hususu çok büyük önem arz etmekte. Yapacağınız görevler sonrası alt limit olan ödeme eşiğine ulaştığınızda ve sistemden talep ettiğiniz anda, sistem size takip eden haftanın cuma gününde ödemenizi gerçekleştirir. Ödemelerin yapılacağını Digital MAM LLC olarak taahhüt edilmektedir.

Şirketimiz bünyesinde yapılacak görevler ve talep edilecek ödemeler güvence altındadır. Buna göre yapacağınız görevler net olarak tanımlanır ve sizin bu görev/görevleri yerine getirmeniz istenir. Tamamlanan görev/görevlerin kanıtlanması istenir ve bu süreç sonrası ödemeniz tanımladığınız ödeme yöntemine yapılır. ÖDEMELERİNİZ TALEP EDİLDİKTEN SONRA TAKİP EDEN HAFTANIN İLK CUMA GÜNÜ YAPILIR.