El Clasico ne zaman? Real Madrid-Barcelona hazırlık maçı tarihi belli oldu

El Clasico ne zaman? Real Madrid-Barcelona hazırlık maçı tarihi belli oldu

El Clasico ne zaman?, İspanya’nın en büyük iki futbol kulübü Real Madrid ve Barcelona, yeni sezon öncesi bir hazırlık maçında karşı karşıya gelecekler. Bu maçın tarihi merakla bekleniyordu ve nihayet belli oldu.

İspanya La Liga’da 2023/24 sezonunun fikstürü belli oldu. İspanya’nın en üst düzey futbol ligi La Liga’nın 2023/24 sezon fikstürü açıklandı. Bu, tüm takımların sezon boyunca hangi takımlarla ne zaman karşılaşacaklarını gösteriyor.

La Liga’dan yapılan açıklamaya göre sezonda ilk El Clasico ligin 11. haftasında oynanacak

La Liga’nın açıklamasına göre, sezonun ilk El Clasico maçı 11. haftada oynanacak. Bu, Real Madrid ve Barcelona arasındaki rekabetin devam edeceği anlamına geliyor. Öte yandan bu maçtan önce iki dev ekip ABD’de hazırlık maçında karşı karşıya gelecek. Sezon başlamadan önce, Real Madrid ve Barcelona ABD’de bir hazırlık maçında karşılaşacaklar. Bu, her iki takımın da yeni sezon öncesi form durumlarını test etme fırsatı olacak.

Milli yıldız Arda Güler’in de bu dev maçta Real Madrid adına forma giyinme ihtimali bulunuyor. Milli futbolcumuz Arda Güler’in, bu önemli maçta Real Madrid adına forma giyme ihtimali bulunuyor. Bu, Arda’nın yeteneklerini dünya çapında sergileme fırsatı olacak.

La Liga’da 2022/23 sezonunu şampiyonlukla tamamlayan Barcelona, sezonu Getafe deplasmanında açarken Real Madrid, Athletic Bilbao’ya konuk olacak. Geçen sezonu şampiyon olarak tamamlayan Barcelona, yeni sezonu Getafe’ye karşı oynayarak açacak. Öte yandan, Real Madrid ise Athletic Bilbao’ya konuk olacak.

İki ekip yeni sezon öncesi hazırlık maçında kozlarını paylaşacak

Real Madrid ve Barcelona, yeni sezon öncesi hazırlık maçında karşılaşacaklar. Bu maç, her iki takımın da yeni sezon öncesi stratejilerini ve oyuncu performanslarını değerlendirme fırsatı sunacak. Real Madrid, yeni sezon öncesinde oynayacağı hazırlık maçlarının programını duyurdu. Real Madrid, yeni sezon öncesi oynayacağı hazırlık maçlarının programını duyurdu. Bu, takımın yeni sezon öncesi hazırlıklarının bir parçası olarak düzenlenen maçların tarihlerini ve rakiplerini içeriyor.

Açıklanan programa göre Barcelona ile 29 Temmuz’da Amerika Birleşik Devletleri’nde karşılaşılacağı belirtildi. Real Madrid’in duyurduğu programa göre, takım 29 Temmuz’da Amerika Birleşik Devletleri’nde Barcelona ile bir hazırlık maçında karşılaşacak.

Arda Güler, Manchester United maçında da formasından uzak kaldı. Milli futbolcumuz Arda Güler, Real Madrid’in Manchester United ile oynadığı maçta forma giyemedi. Ancak, Arda’nın El Clasico için hazır olması bekleniyor.

Yorum yapın