Ücretsiz Deneme Ürünü Gönderen 5 Firma

Ücretsiz Deneme Ürünü Gönderen 5 Firma

ÜCRETSİZ DENEME ÜRÜNÜ GÖNDEREN 5 FİRMA
ÜCRETSİZ DENEME ÜRÜNÜ GÖNDEREN 5 FİRMA

Son zamanlarda çok sayıda şirket kendi ürünlerinin tanıtım ve reklamlarını yapmak daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak amacıyla ücretsiz numune göndermektedir.

Bunu yapmalarının sebebi daha fazla insanın ürünü denemelerini ve yorum yapmalarını sağlamaktır. Böylelikle firmalar numune göndererek ürünlerini daha fazla kişiye ulaştırmış daha fazla kişinin beğenisini test etmiş olmaktadırlar.

Sizler için derlediğimiz ücretsiz deneme ürünü gönderen 5 firmayı inceleyelim. Şunu belirtmeliyiz ki, bu firmalar nakit para değil ürün göndermektedir.

 

Denebunu.com

Denebunu gibi siteler,

ayda bir kere geneli deneme boy ara sıra orijinal boy ürünlerden oluşan kutulardan göndermektedir. Kutu gönderimi kişilerin profil uygunluğuna göre yapılmaktadır. Gönderilecek ürün eğer ki profilinize uygunsa size gönderilir. Profilinize tanımlanan kutu e-posta yolu ile size bildirilir. Gönderilen her kutunun belirli bir süresi olduğundan e-postanızı sürekli kontrol etmelisiniz. Belirlenen süre içerisinde size gönderilen mesajı göremez iseniz kutunuz başka bir üyeye tanımlanır, ona gönderilir. Bu sitede yapmanız gereken en önemli şey profilinizi 0 doldurmak, bilgilerinizi doğru girmektir.

Denebunu’nun en güzel yanlarından birisi de herhangi bir ay içinde size kutu tanımlanmasa bile lüks tüketimden kozmetiğe, kişisel bakımdan, elektroniğe farklı kategorilerdeki ürünlerden oluşan Denebunu Exclusive kutularını çok güzel bir indirimle alabilme imkanına sahip olmanızdır.

Üyelik tamamen ücretsizdir.

 

5PUANtiye.com

5PUANtiye.com sitesi de Denebunu sitesine benzemektedir. Fakat Denebunu kutuları birden fazla ürün içerirken, 5PUANtiye.com bir ürün içermektedir.

Ücretsiz olarak deneme ürünü kampanyalarına katılarak orijinal ürüne sahip olabilirsiniz. Kullandığınız ürünlerle ilgili yorum ve puanlama yapabilirsiniz. Birçok marka ve e- alışveriş sitesindeki indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu siteye üye olmak da tamamen ücretsizdir. Kim bedava ve orijinal boy ürüne sahip olmak istemez ki ? Denemekte fayda var.

 

Tavsiyekanali.com

tavsiyekanali.com paylaşmayı seven eğlenceli bir platformdur. Diğer bahsettiğimiz siteler gibi ücretsiz ürün göndermektedirler. Siz bu ürünleri deneyip sitede fikrinizi paylaşarak sizdeki etkisinin bir sürü kişiye ulaşmasına ve çok sayıda kişinin bu yeni ürünlerden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Üye olmak ücretsizdir.

 

Fikrimuhim.com

fikrimuhim.com, sizin gibi mühim fikirlere sahip olan kişlerin ürün ve hizmetler hakkında deneyimler yaşadığı, yorum yaptığı platformdur.

Siteye ücretsiz üye olup MuhimKampanya’ ya katılıp piyasada olmayan ürünlere sahip olarak, onları test edip, herkesten önce fikir sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca MühimAktiviteniz için size MühimPuanlar verilir. Böylece topladığınız puanlarla albümler, spor aletleri, filmler, teknolojik aletler, kişisel bakım ürünleri gibi çok çeşitli, değişik ürünlere sahip olabilirsiniz.

Korendy.com.tr

korendy.com Kore ürünlerini satın alabileceğiniz platformdur. Bu platformun diğer numune gönderen firmalardan farkı 50 TL’ lik alışveriş yaparak tester ürün alabilmenizdir. 50 TL’lik ürün alışverişi yaptığınızda istediğiniz beş adet tester ürünü seçerek alabilirsiniz. Cilt bakım ürünleri, kozmetik ürünleri, saç bakım ürünleri gibi çeşitli ürünlere sahip olabilirsiniz. Üyelik ücretsizdir.