Nasıl Kolay Para Kazanılır?

Başlıklar

Nasıl Kolay Para Kazanılır?

Hiç çalışmadan ya da çok az çalışıp çok para kazanabilmek mümkün mü? Hiç merak etmeyin kolay para kazanmak için bir çok yol mevcut. Gelin bunlardan en verimli yollardan birkaçına bakalım.

Nasıl Kolay Para Kazanılır?

Eski Eşyalarını Satarak Nasıl Kolay Para Kazanılır?

Kullanmadığın eşyalarını satarak paraya çevirmek aklına gelen ilk yöntem olmalı.

Letgo gibi uygulamalarla ya da ikinci el satış uygulamalarıyla bir satış dükkanı açarak geniş kitlelere ulaşabilir, kullanmadığın kıyafetleri, kitapları, eşyaları ya da bir çok eşyanı satabilirsin.

Ücretli Anketlere Kaydolmak

Doldurduğun anketler için oturduğun yerden para kazanıp ödeme alabilirsin. Çoğu site anket başına 5-10 TL civarı ödeme yapsalar da hızlı bir şekilde para kazanmak adına çok fazla anket doldurarak bunu gerçekleştirebilirsin. TaskPara, FikirPazarı, SurveyPago, Napolyon, Valued Opinions bu anket sitelerinden bir kaçı.

Başkaları İçin İş Yap

Ülkemizde son zamanlarda gelişen ve örneklerini görmeye başladığımız iş kollarından biri haline gelen bu yöntemle hem yeteneğini konuşturabilir hem de başkaları için bir iş yapıp para kazanabilirsin. Paketcigelsin, Bakıcıburada, Armut gibi siteler aracılığıyla evcil hayvan bakıcılığı yapabilir, ev bakımını üstlenebilir, bahçıvanlık yapabilirsiniz.

Evindeki Bir Odayı Kirala

İnternette artık paylaşımlı ekonomi koşulları gittikçe yaygınlaşmaya başladı. Hızlı ve zahmetsiz para kazanmanın yollarından biri de evindeki bir odayı kiralayarak mümkün olabilir. AirBNB, Evoteli, kalacakyer gibi siteler üzerinden evinin bir odasını kiralayabilirsin.

Freelancer Olarak Kendi İşinin Patronu Ol

Program yapabilir, yazılımcı olarak bir iş bulabilir ve bilgisayar üzerinde kimisinin zorlandığı işleri yaparak gelir elde edebilirsin. Ücretlerin yüklü olmaması söz konusu olabilir ancak sabit bir iş olarak dilediğin zaman iş yapabilirsin. Çevirmenlikten sanal asistanlığa kadar bir çok işi bionluk, sanalsekreter gibi siteler üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Tüm bunların dışında yaptığın, kendi ürettiğin ürünleri satarak da para kazanman mümkün. Mükemmel bir sanatçı olabilirsin, ya da bir marangoz. Senin elinden çıkan el yapımı bir ürünü pazara sürerek benzersiz ürünleri satış yapman mümkün. Bunun için Letgo ve benzeri bir site üzerinden mağaza açarak gerçekleştirmen mümkün. Ayrıca son zamanlarda oldukça popüler hale gelen stok fotoğrafçılık da senin için bir alternatif olabilir. Benzersiz ve ilgi çekici kaliteli fotoğraflar ve videolar internet üzerinden kolaylıkla satılabilmekte.

“Nasıl Kolay Para Kazanılır?” üzerine 16 yorum

 1. Benim için motive edici bir yazı oldu nasıl kolay yoldan para kazanacağımı öğrenmiş oldum kesinlikle okumanızı tavsiye ederim

  Cevapla
 2. Burdanda da para kazanabilirsiniz çok olmasada öğrencisiyim sizi idare eder bu uygulamanında en iyi yanı fiyatlar yüksek yani kullanıcıya değer veriyor

  Cevapla
 3. Benim için motive edici bir yazı oldu nasıl kolay yoldan para kazanacağımı öğrenmiş oldum kesinlikle okumanızı tavsiye ederim..

  Cevapla
 4. teşekkürler, bazılarını cidden bilmiyordum. yararlı olduğunu düşünüyorum. önerdiğiniz sitelere gidip bakacağım. birkaçı kesinlikle işime yarayacaktır.

  Cevapla
 5. Satış yapılarak nasıl para kazanıldığı ile ilgili bilgi verici ve faydalı bir yazı olmuş diyebilirim. Gerçekten çok beğendim. Teşekkür ederim.

  Cevapla
 6. Kolay para kazanmanin bir yolu task para kazandiriyor en azindaj 3 5 kuruş bişiler geçiyor elimize böyle bi uygulamanin taninmamasi saçma çok yakinda baya bi tanınmış olur

  Cevapla
 7. Taskpara gibi gorev yapip kazanılan uygulamalar mevcut. Ama taskpara gibi cekme limiti iki tl olan bize makale yazacak kadar değer veren tek uygulama var. Teşekkürler taskpara

  Cevapla
 8. Anket doldurarak para kazanmak çok güzel . Özellikle öğrenciler için bir birikim kaynağı olmuş oluyor. Makale hoşuma gitti.

  Cevapla
 9. Task para sağolsun para kazandırıyor bizlere teşekkür ederiz yazıda çok iyi olmuş bu zamanda para kolay kazanılmasada önerileriniz dinleyeceğiz.

  Cevapla

Yorum yapın